Back to Top

Základní škola, Klášterec nad Ohří, Krátká 676, okres Chomutov

Provoz ŠKOLNÍ JÍDELNY

Od 1.3. 2021 v rámci krizového opatření č. 200 vlády ČR dne 26. února 2021 se nad rámec dosavadních opatření zakazuje osobní přítomnost žáků 1. a 2. ročníků základní školy. Školní jídelna však pokračuje v zavedeném režimu výdeje obědů. Nově se to týká i 1. a 2. ročníků.

Školní jídelna bude vydávat obědy v době od 11:45 do 13:00 hod.

Stravu Vám školní jídelna vydá pouze do přenosné nádoby. 

V případě žáků kteří se účastní prezenční výuky a zaměstnanců, kteří jsou osobně přítomni na pracovišti, je možné, aby se stravovali v jídelně. Žáci, kteří se účastní distanční výuky a zaměstnanci, kteří práci nevykonávají osobně na pracovišti, si stravu mohou odebrat pouze výdejním okénkem, není možno stravu konzumovat na místě. 

ZŠ Krátká

Provoz školy od 27. 2. - 21. 3. 2021

Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. února 2021 přijala krizové opatření č. 200, kterým se nad rámec dosavadních opatření zakazuje osobní přítomnost žáků 1. a 2. ročníků základní školy a v družinách, které mohly být v určitých specifických případech v provozu. 

Dětem ve věku od 2 do 10 let, jejichž zákonní zástupci jsou pracovníky vybraných profesí nezbytných pro chod státu bude nadále poskytována péče viz

MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍMIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ

Děti od dvou do 15 let nemusí nosit respirátor, protože pro ně podle ministra Blatného nejsou dostupné. Nemohou ale používat dál podomácky vyrobenou roušku, musí to být nejméně zdravotnická obličejová maska nebo jiná s vyšší ochranou, například nanoroušky.

 

Ministerstvo zdravotnictví jako správní úřad příslušný podle § 80 odst. 1 písm. g) zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů

Informace k lyžařskému kurzu I. stupně

logo upozorněníVážení rodiče, 
lyžařský výcvik se ruší z důvodu epidemiologické situace.   

S vrácením platby mě prosím kontaktujte přes BAKALÁŘE nebo na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Děkuji a přeji pevné zdraví
Petra Žihlová

Školní speciální pedagog

logo ZŠIndividuální konzultace je možno domluvit každý pracovní den na základě telefonické domluvy.

Tel.: 725 974 115

Individuální konzultace platí pro I. i II. stupeň!

Mgr. Zuzana Gallerová

Informace k lyžařskému kurzu II. stupně

Vážení rodiče,

na základě epidemiologické situace je výjezd zrušen.

S vrácením platby mě prosím kontaktujte přes BAKALÁŘE nebo na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Děkuji

Petra Žihlová

Nabídka služeb - NADĚJE

NADĚJE, OBLAST LITOMĚŘICE

NÍZKOPRAHOVÉ ZAŘÍZENÍ PRO DĚTI A MLÁDEŽ

CHOMUTOVSKÁ 207, 431 51 KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ

Vážení zájemci,

rádi bychom Vám představili službu „Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež“ (klub). 

   Klub se nachází v prostorách NADĚJE na adrese: Chomutovská 207 v Klášterci nad Ohří.

Strana 1 z 16